Cena Bitcoina może być na granicy bolesnej korekty, według wielu handlowców

Wszystkie oczy na kluczowy krzyż
Wykres przedmowy
Cena Bitcoina mogła zostać skorygowana w dużej mierze, zgodnie z tweetem zamieszczonym przez handlarza kryptokurrency Josha Olszewicza.

Uważa on, że krypto waluta benchmarkowa może spaść do 7 100 dolarów, najniższego poziomu od 23 kwietnia, jeśli wydrukuje dzienne zamknięcie poniżej poziomu 9 000 dolarów na swoim wykresie dziennym.

Bitcoin Price Breakout „Imminent,“ Według Glassnode Data

Wszystkie oczy na kluczowy krzyż
Olszewicz, którego analiza opiera się na wskaźniku chmury Ichimoku, pisze również, że byki mogą odzyskać kontrolę nad rynkiem, jeśli krzyż Tenkan-Kijun (TK) nabierze kształtu.

Dzieje się tak, gdy Tenkan-Sen (szybko poruszająca się średnia) rośnie powyżej Kijun-Sen (wolno poruszająca się średnia), co oznacza, że obecny trend jest silniejszy.

Aby ten krzyż był byczy, musi się on odbywać powyżej chmury. I odwrotnie, jeśli chmura zostanie naruszona przy zanurzeniu poniżej 9000 dolarów, Olszewicz uważa, że najwyższy czas otworzyć spodenki.

W czasie pisania, Bitcoin zmienia ręce na 9,143 dolarów na giełdzie Bitstamp po zanurzeniu trzy procent w dniu 9 czerwca, co zbiegło się z Dow, jeden z głównych amerykańskich indeksów rynku akcji, wymazując swoje tygodniowe zyski.

Oto dlaczego i kiedy Fundstrat spodziewa się ceny Bitcoinów na 17 tys. dolarów.
Wykres przedmowy
Josh Rager, inny wybitny handlarz kryptokurrency, również uważa, że „prawie czas“ na poważny ruch.

W swoim wykresie pokazuje on, że obecna akcja cenowa Bitcoin Future jest nadzwyczaj podobna do akcji z września 2019 roku.

W tamtym czasie, masywny trójkąt opadający rozwiązał się z bolesnym załamaniem 25 września, które rozpoczęło wielomiesięczny trend spadkowy.

Jednakże, biorąc pod uwagę wysoką korelację Bitcoina z zapasami, wykresy nie muszą tym razem działać.

Zapisz się do U.Today na Twitterze i zaangażuj się we wszystkie najważniejsze codzienne kryptońskie wiadomości, historie i prognozy cen!